3DS MAX - podstawy / szczegóły szkolenia:
3DS MAX szybki start!
W trakcie szkolenia wykonacie Państwo pełną wizualizację wnętrza. Wymodelujecie Państwo wszystkie meble, utworzycie scenę, w której znajdzie się pomieszczenie. Zdefiniujecie Państwo materiały wykorzystane we wnętrzu oraz całość oświetlicie. Od początku do końca wykonacie Państwo w trakcie kursu całe wnętrze.

 

Szkolenie jest tak przygotowane, że można do niego przystąpić bez wcześniejszej znajomości programu. Jednak od uczestnika wymagamy podstawowej znajomości obsługi komputera.

 

Kurs jest oparty na strukturze hierarchicznej jest to doskonała metoda nauczania, która umożliwia szybkie poznawanie trudnych zagadnień czy programów jakim jest 3DS MAX. Jak to jest możliwe? Wymaga to ogromu pracy jaki został włożony w przygotowanie kursu. Zamiast poznawać nudne narzędzia programu uczestnik od razu w nim pracuje i tworzy to co dla niego jest najcenniejsze czyli elementy prawdziwych wizualizacji. Uczestnicy często z przerażeniem patrzą na wizualizację, którą mają wykonać tym bardziej, że często jest to ich pierwszy kontakt z programem. Następnie w trakcie szkolenia zaczynają wykonywać pierwsze obiekty, po czym kolejne, aż się okazuje, że do końca zajęć wykonują wszystkie elementy sceny.

Cel szkolenia:
Szkolenie obejmuje pełne wykonanie wizualizacji jednego wnętrza. Szkolenie można potraktować jako sprawdzenie naszych sposobów nauczania. Na kursie przekonacie się Państwo jak skonstruowany jest nasz system nauczania. Po szkoleniu można przejść już w tradycyjny i pełny tryb nauczania wizualizacji w 3DS MAX-ie.
Które szkolenie wybrać?:
Jeżeli chcecie się Państwo nauczyć 3DS MAX-a, aby w nim swobodnie wykonywać wszelkie wizualizację to należy wybrać kurs 3DS MAX - Wizualizacje 64 godziny i proszę się nie przejmować jeśli nie macie Państwo żadnych podstaw. Do tego kursu otrzymacie Państwo dodatkowo kurs podstawowy bezpłatnie. Natomiast jeśli chcecie Państwo tylko spróbować pracy w programie lub finanse nie pozwalają Państwu na pełne szkolenie to proszę wybrać kurs start 3DS MAX.
Dla kogo jest to szkolenie:
Szkolenie jest przygotowane przede wszystkim dla studentów Architektury, kierunków ASP, osób zajmujących się projektowaniem wnętrz, a także Grafików komputerowych, w tym Grafików 3D. Projektantów, którzy na co dzień wykorzystują wizualizacje w swojej codziennej pracy, architektów oraz dla Grafików przygotowujących reklamę produktu.
Wymagania dla kandydatów do szkolenia:
Szkolenie jest prowadzone od podstaw, jednak jest to szkolenia intensywne i wymaga zaangażowania uczącego się w proces nauczania. Od uczestnika bezwzględnie jest wymagana podstawowa umiejętność obsługi komputera! Jeżeli nie potraficie Państwo używać klawiszy <Shift>, <Ctrl> lub <Alt> to należy rozpocząć naukę od podstaw obsługi komputera.
Certyfikat:
Szkolenie to jest zbyt krótkie, abyśmy mogli wystawić jakikolwiek certyfikat. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani pełnym szkoleniem lub szkoleniem z certyfikatem to należy szkolenie przedłużyć do dłuższej formy (patrz inne szkolenia z 3DS MAX-a.)
  TOP |  NAJBLIŻSZE TERMINY |  CENY / DOFINANSOWANIE |  DODATKI DO SZKOLENIA
Terminy i harmonogram spotkań:
Sposób odbywania zajęć
Jeżeli możecie Państwo uczęszczać na zajęcia co tydzień to jest to najlepsze rozwiązanie. W trybie normalnym zajęcia odbywają się co tydzień i trwają 4 godziny zegarowe. Dla osób dojeżdżających i osób uczęszczających na zajęcia w Krakowie proponujemy spotkania co dwa tygodnie 2 razy po 4 godziny. Z pośród dostępnych terminów należy sobie wybrać dwa terminy, które nam odpowiadają. Jest to też optymalny sposób dla osób dojeżdżających do Wrocławia lub do Krakowa. Trzecim trybem odbywania zajęć jest uczestnictwo w zajęciach co miesiąc przez całe dwa dni jest to rozwiązanie dla osób, które nie dysponują czasem lub przyjeżdżają z miast znacząco oddalonych od Krakowa lub Wrocławia.
Zmiana terminów zajęć:
Po rozpoczęciu szkolenia otrzymujecie Państwo dostęp do naszego internetowego planu zajęć i możecie samodzielnie decydować, w które dni z pośród dostępnych terminów będziecie odbywali szkolenie. Czyli jest możliwe, aby w jednym tygodniu odbyć np. dwa zajęcia a w innym jedno lub nawet wcale. Jednak nie należy zbyt często zmieniać sposobu odbywania szkolenia, ponieważ wpływa to niekorzystnie na jego efektywność. Najlepiej trzymać się jednego stałego sposobu uczęszczania.
Indywidualne podejście do uczącego się:
Chcąc zapewnić swobodę wyboru terminów oraz dużą efektywność nauczania podchodzimy do uczącego się w indywidualny sposób tzn. zajęcia są zawsze dopasowane do Państwa etapu szkolenia oraz możliwości jest to wyjątkowe podejście w porównaniu z innymi Jednostkami szkoleniowymi, gdzie na jednych zajęciach prowadzi się tylko jeden nurt nauczania.
Terminy rozpoczynających się szkoleń:
Kliknij ten link, aby przejść do strony z terminami szkoleń.

TOP |  NAJBLIŻSZE TERMINY |  CENY / DOFINANSOWANIE |  DODATKI DO SZKOLENIA
Cennik, dofinansowanie, dodatki:
Cennik:
Ceny szkoleń z dofinansowaniem zaczynają się od 50 zł za godzinę zegarowa (doszkoleń są przewidziane darmowe dodatki co czyni te wartości w całkowitym rozliczeniu jeszcze bardziej atrakcyjnymi). Rozsądne ceny za naukę w profesjonalnej Jednostce Szkoleniowej z autoryzacją Autodesk-u

Kliknij ten link, aby przejść do strony z cennikiem szkoleń.
Dofinansowanie do szkoleń
Chcąc uczynić nasze szkolenia bardziej dostępnymi, pozyskujemy dla Państwa dodatkowe zniżki do kursów. Dofinansowanie obejmuje około do 20% ceny szkolenia i jest przyznawane wg. kolejności zgłoszeń na szkolenie. O ilości miejsc z dofinansowaniem w danym miesiącu będziecie Państwo mogli dowiedzieć się z zakładki "Dofinansowanie".

Kliknij ten link, aby przejść do strony z możliwością zarezerwowania miejsca z dofinansowaniem szkoleń.
Program nauczania:
Program szkolenia oparty jest na tworzeniu kompletnych wizualizacji już od pierwszych zajęć. sukcesywnie przerabiamy wszystkie niezbędne elementy. Począwszy od modelowania obiektów i kompozycji sceny, po precyzyjne definiowanie i edycję materiałów, budowę oświetlenia, operowanie kamerami, rendering wraz z ustawieniami po postprodukcje.

Kliknij ten link, aby przejść do strony z programem nauczania.
Certyfikaty:
Po szkoleniu absolwenci otrzymują Certyfikat. Zależnie od typu szkolenia certyfikat:Autodesk lub Prestige.