W skrócie o szkoleniach:

 

W 4 miesiące nauczysz się więcej niż przez 3 lata tradycyjnymi metodami:
Bardzo skuteczny system nauczania. Pozwoli Państwu na zdobycie umiejętności na poziomie zawodowym w stosunkowo krótkim czasie. Rewolucyjny system nauczania to wynik intensywnych prac jakie prowadzimy od kilku lat nad sposobami i metodami pracy projektowej. Techniki pracy z jakimi stykają się nasi studenci są naszymi autorskimi opracowaniami. Techniki te umożliwiają bardzo efektywną pracę znacząco zmniejszającą czas wykonywania projektów.
Plastyczny harmonogram spotkań:
Uczestnik może korzystać ze wszystkich dostępnych terminów. Wybierając najbardziej dogodne dni tygodnia oraz godziny. Również może korzystać z zajęć w innym mieście. Jeden kurs wiele intensywności szkolenia. W trakcie nauki można zmieniać intensywność nauki, więcej zajęć możecie Państwo odbyć w okresie wolnym od innych obowiązków, a później zmniejszyć intensywność stosownie do potrzeb.
Darmowe dodatki do szkoleń:
Uczestnicy szkoleń otrzymują dodatkowo dostęp do naszego systemu nauki zdalnej umożliwiający. System ten to wspaniały mechanizm wspomagania nauczania głównego. Uczestnik może poszerzyć swoją wiedzę o podstawowe elementy jak również wykonać szereg dodatkowych projektów. Dwutorowość systemu nauczania zwiększa skuteczność nauczania.
Dla najlepszych praca po szkoleniu:
Pracodawcy regularnie zgłaszają się do nas z zapytaniem o pracowników. Skoro jesteśmy najlepszą firmą szkoleniową pod względem skuteczności oraz zakresu nauczania to po co mają poszukiwać pracowników na rynku pracy skoro nasi absolwenci są już całkowicie przygotowani do jej podjęcia.
System płatności dopasowany do możliwości każdego z uczestników:
Jeżeli możecie sobie Państwo pozwolić na płatność z góry za cały kurs otrzymacie wysoki rabat na szkolenia dodatkowe. W innym przypadku płatności można dokonywać w systemie ratalnym płacąc co miesiąc. Jeżeli wolicie Państwo płacić mniejszą kwotę co miesiąc szkolenie można przedłużyć w czasie. Można też skorzystać z systemu szkoleń bez zobowiązania płacąc wyższą kwotę za każdy miesiąc. Metoda ta nie obliguje Państwa do korzystania ze szkolenia w kolejnych miesiącach.
Certyfikacja szkoleń:
Po szkoleniu utrzymujecie Państwo międzynarodowy Certyfikat. Zależnie od typu szkolenia certyfikat: Autodesku lub Prestige. Certyfikat to dokument znacząco zwiększający szanse kandydata na pozytywne przejście przez etap rekrutacyjny do pracy. Pracodawca wybiera w ten sposób osoby, które posiadają udokumentowane umiejętności z pośród osób, które tylko deklarują takie umiejętności.
Nieustannie rozwijamy nasz system kształcenia:
Co miesiąc dodajemy nowe opracowania do naszego systemu nauczania. Opracowujemy nowe szkolenia oraz dopasowujemy je do coraz to wyższych wymagań jakie stawia rynek pracy. Ciągły kontakt z pracodawcami powoduje, że nasz system nauczania jest dostosowany do ich wymogów.

Harmonogram spotkań:
Wrocław
Zajęcia odbywają się w piątki i soboty. W piątki w godzinach od 10.00 do 14.00 lub od 17.00 do 21.00, a w soboty od 10.00 do 14.00 lub od 16.00 do 20.00. Są to terminy do wyboru. Możliwe jest ustalenie innych terminów zajęć. W okresie wakacyjnym może się zdarzyć krótka przerwa urlopowa.
Kraków:
Zajęcia odbywają się we wtorki i środy. W godzinach od 10.00 do 14.00 lub od 17.00 do 21.00. Zajęcia w Krakowie odbywają się co dwa tygodnie. Są to terminy do wyboru. Możliwe jest ustalenie innych terminów zajęć. W okresie wakacyjnym może się zdarzyć krótka przerwa urlopowa.
Inne miasta:
Jeżeli zależy Ci na zdobyciu profesjonalnych umiejętności w krótkim czasie rozważ przyjazdy do jednego z powyższych miast. Wystarczy, że przyjedziesz co dwa tygodnie na jeden cały dzień lub raz w miesiącu na dwa całe dni. Najlepsze szkolenie w Polsce ! nie można w żaden spoób naszych szkoleń porównywać z krótkimi i powierzchownymi szkoleniami 2 - 3 dniowymi oferowanymi przez inne Firmy.

Jeżeli jednak przedkładasz wygodę nad skutecznością nauczania przemyśl naukę przez Internet.