Decydując się na szkolenia u nas wybierasz gotowy system nauczania o dużej efektywności.

Nie jest to nauka na godziny składająca się z przypadkowo dobranych elementów szkolenia.

System oparty jest na hierarchicznej budowie elementów nauczania. Co to znaczy? Poprzez odpowiednio opracowany materiał szkoleniowy, w krótkim czasie osoba ucząca się uzyskuje swobodę operowania trudnym materiałem, który w tradycyjnej nauce zajmuje znacznie więcej czasu. Poszczególne etapy nauki uzupełniają się, a razem tworzą kompletną całość. Nasz system nauczania poparty jest wieloletnim doświadczeniem. Nasze kursy to zestaw gotowych rozwiązań problemów z jakimi absolwent spotka się w swojej przyszłej pracy. Przez lata tworzymy rozwiązania problemów z jakimi przychodzą do nas nasi kursanci.Analizujemy wymogi rynku i konsultujemy je z wymaganiami pracodawców. Aby skutecznie nauczyć zawodu w danej dziedzinie tworzymy wielogodzinne pakiety szkoleniowe dające efekt każdemu uczestnikowi. Nie godzimy się na półśrodki w nauczaniu, a tym samym krótkie powierzchowne kursy, które nie przynoszą zamierzonych efektów. Zwróć uwagę, że większość szkoleń w Polsce to bardzo krótkie formy zamykające się maksymalnie w 20 godzinach nauki. Nasze szkolenia wyznaczają zupełnie nowe standardy.

 

Nasze szkolenia spełniają najwyższe standardy szkoleniowe:

1. Nauka z trenerem, który aktywnie prowadzi kursanta w trakcie zajęć. Trener odpowiada na pytania oraz wyłapuje wszelkie błędy w trakcie pracy, w odróżnieniu od nauki z samym tutorialem. Bezpośrednia interakcja trener-student pozwala na bieżąco korygować proces nauki, nie dopuszczając do utrwalania się złych nawyków w pracy z programem.
2. Międzynarodowy Certyfikat Autodesk Certificate of Completion (dotyczy programów Autodesk).

Certyfikat AUTODESK jest dokumentem honorowanym na całym świecie. Daje świadectwo ukończenia szkolenia z wyszczególnieniem zakresu i liczby godzin. To dostarcza konkretne argumenty w procesie starania się o pracę lub pozyskania dotacji na rozpoczęcie własnej działalności.

3. Profesjonalny program nauczania.

Kształcimy Was od 1994 roku. Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu specjalistycznych szkoleń komputerowych pozwoliło nam na wypracowanie własnego, niepowtarzalnego systemu nauczania, który nieprzerwanie wciąż udoskonalamy. Nasze metodologie pracy nie polegają na bezosobowym przekazywaniu faktów na temat funkcjonowania programów. Stawiamy na kreatywne myślenie i efektywne techniki pracy, dzięki którym nasi kursanci są w stanie rozwiązać samodzielnie każde wyzwanie jakie mogą napotkać w swojej pracy. W obliczu wciąż zmieniającej się technologii i udoskonaleń w oprogramowaniu, nauka pamięciowa wszystkich funkcji i narzędzi programów jest bezcelowa i krótkotrwała. Uczymy jak zrozumieć zależności i radzić sobie z każdym nowym wyzwaniem.

4. Płatnosci w systemie ratalnym. Nigdy nie wymagamy płatności z góry. Kwotę za szkolenie można rozbić na liczbę rat odpowiadającą ilości miesięcy w jakich jest realizowane dane szkolenie. Płatności powinny być regulowane w odstępach nie większych niż co 30 dni lub co 16 godzin (dla szkoleń o zwiększonej intensywności).
Wysokość dofinansowania:
Na szkolenia podnoszące lub zmieniające kwalifikacje zawodowe posiadamy określoną pulę środków. Dofinansowania przysługują osobom które są płatnikiem indywidualnym, a szkolenie nie jest finansowane przez firmę lub instytucję oraz inne formy wsparcia, np. fundusze ze środków publicznych dla osób kierowanych z ramienia Urzędu Pracy. Ceny z dofinansowaniem na kształcenie ustawiczne osób dorosłych to: od 50 zł za godzinę zegarową. Warunkiem przyznania miejsca ze zniżką jest potwierdzenie rezerwacji wpłatą zaliczki w wysokości 200 zł. Kwota jest wliczana w poczet płatności za szkolenie. Pozostałą część płatności za szkolenie można wnieść w ratach. Liczba miejsc objętych rabatem jest ograniczona w zależności od rodzaju szkolenia. W przypadku szkoleń dla grup zorganizowanych prosimy o kontakt telefoniczny.
Liczba godzin:
Cena szkolenia:
Z dofinansowaniem: od 50 zł / godzinę zegarową
(liczba miejsc: ograniczona liczba dostepnych dotacji).
Dofinansowanie wysokości 800 zł przy 64 godzinach nauczania.
Bez dofinansowania: 62,50 zł
(liczba miejsc: ograniczona ilościa miejsc w grupie).
Brak dofinansowania wysokości 800 zł.
Na szkolenia podnoszące lub zmieniające kwalifikacje zawodowe posiadamy określoną pulę środków. Dofinansowania przysługują osobom które są płatnikiem indywidualnym, a szkolenie nie jest finansowane przez firmę lub instytucję oraz inne formy wsparcia, np. fundusze ze środków publicznych dla osób kierowanych z ramienia Urzędu Pracy. Ceny z dofinansowaniem na kształcenie ustawiczne osób dorosłych to: od 50 zł za godzinę Warunkiem przyznania miejsca ze zniżką jest potwierdzenie rezerwacji wpłatą zaliczki w wysokości 200 zł. Kwota jest wliczana w poczet płatności za szkolenie. Pozostałą część płatności za szkolenie można wnieść w ratach. W przypadku szkoleń grupowych prosimy o kontakt telefoniczny.

 

Rezerwacja / cennik:
Wybierz co najmniej jedno szkolenie:
Możesz wybierać kolejne szkolenie:
Możesz wybierać kolejne szkolenie:
imię i nazwisko:
adres mail:
Abyśmy mogli powiadomić Państwa o przyznanym dofinansowaniu należy podać prawidłowy
numer telefonu


miasto:
poziom zainteresowania szkoleniem:
Prosimy o podanie skąd dowiedzieliście się Państwo o naszych szkoleniach.

forma reklamy / hasło:
pytania lub uwagi:
Zgodnie z art.23 ust.1 pkt 1 i ust.2 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.Nr 133 poz 883) oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez T.E.Prestige.
Dane osobowe oraz adres e-mail nie są udostępniane innym podmiotom. Wysłanie formularza jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przesyłanie drogą elektroniczną informacji handlowych przez T.E.Prestige zgodnie z "Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną" (Dz.U. Nr 144, poz 1204).
Przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych osobowych jest T.E.Prestige ul. Wawrzyńca 21/62 , 31-060 Kraków oraz akceptacją regulaminu: treść regulaminu.

link do strony działającej w starszych przeglądarkach