Pytania dotyczące szkoleń:
Poniżej znajdziecie Państwo odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania. Odpowiedzi zostały pogrupowane w kategorie. Jeżeli nie znajdziecie Państwo odpowiedzi na nurtujące Państwa pytanie prosimy wypełnić poniższy formularz. Odpowiedzi udzielimy w najkrótszym możliwym terminie.

 

wybierz kategorię pytań:

 

Kim są nauczyciele prowadzący u Państwa szkolenia?
Nasi trenerzy to osoby z dużym doświadczeniem w branży. Specjaliści, zajmujący się na co dzień wybranymi dziedzinami. Osoby z doświadczeniem pedagogicznym i naturalną zdolnością do nauczania innych. Najważniejsze jednak iż posługują się wydajnym systemem nauczania, który wspólnie tworzymy i nieustannie udoskonalamy. Są to osoby, które pracują z poświęceniem i oddają serce swojej pracy.
Szukam bardzo cierpliwego nauczyciela czy znajdę takiego u Państwa?
Poza nauczaniem grupowym oferujemy zajęcia indywidualne np. dla osób, które maja specyficzne wymagania lub osób które wymagają dodatkowego naukładu pracy w nauczaniu,
Czym sie wyróżnija wykładowcy pracujący u Państwa?
Nasze szkolenia to tzw skuteczne formy nauczania. Taki system nauczania to kilka lat żmudnej pracy w poszukiwaniu właściwych sposobów i metod pracy. Tutaj sprawdzają się tylko trenerzy z wyjątkowymi umiejętnościami. Takie podejście zapewnia przeniesienie ciężaru nauczania z ucznia na system nauczania i nauczyciela. Takim wymaganiom są w stanie sprostać tylko osoby o dużych zdolnościach pedagogicznych, dużej wiedzy z wybranej branży oraz ogromnym zaangażowaniu.
Tylko całkowicie wypełnione zapytanie będą brane pod uwagę. W dowolnym momencie możecie Państwo swoje dane usunąć.
Zadaj pytanie:
Wybierz co najmniej jedno szkolenie:
Możesz wybierać kolejne szkolenie:
Możesz wybierać kolejne szkolenie:
imię i nazwisko:
adres mail:
Abyśmy mogli powiadomić Państwa o przyznanym dofinansowaniu należy podać prawidłowy
numer telefonu


miasto:
Podaj dokładnie skąd wiesz o kursie, a otrzymasz dodatkowe szkolenie gratis

forma reklamy i hasło:
pytania lub uwagi:
Zgodnie z art.23 ust.1 pkt 1 i ust.2 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.Nr 133 poz 883) oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez T.E.Prestige.
Dane osobowe oraz adres e-mail nie są udostępniane innym podmiotom. Wysłanie formularza jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przesyłanie drogą elektroniczną informacji handlowych przez T.E.Prestige zgodnie z "Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną" (Dz.U. Nr 144, poz 1204).
Przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych osobowych jest T.E.Prestige ul. Wawrzyńca 21/62 , 31-060 Kraków oraz akceptacją regulaminu: treść regulaminu.

link do strony działającej w starszych przeglądarkach