Zgłoszenie na szkolenie:
Jeżeli znacie już państwo wszystkie warunki szkolenia to za pomocą poniższego formularza możecie się Państwo zgłosić na wybrany kurs. Dofinansowanie wysokości 30% ceny szkolenia jest przyznawane na zasadzie: "kto pierwszy ten lepszy". Ponieważ liczba miejsc objętych dofinansowaniem jest ograniczona dlatego warto dokonać zgłoszenia jak najszybciej.

 

Informacje dotyczące szkoleń
Większość informacji znajdziecie Państwo na naszej witrynie. W przypadku niejasności lub trudności ze znalezieniem określonych informacji prosimy o kontakt telefoniczny lub prośbę o taki kontakt pod wskazanym przez Państwa numerem.

Nr telefonu do kontaktu to: +48 609 251 601

Jakość oferowanych form nauczania
Nasze szkolenia to gwarancja skutecznego nauczania.

Doskonała forma długoletnia doświadczenie doprowadziły nasze kursy do perfekcji. W 4 miesiące nauki nauczycie się Państwo zawodu. Z takimi umiejętnościami można wykonywać projekty na poziomie już komercyjnym.

Ceny wybranych kursów
Oferowane przez nas szkolenia w przeliczeniu na cenę za godzinę nauki to najtańsze dostępne formy nauczania. Średnio ceny wynoszą od 50 do 62,50 zł za godzinę nauki, czyli mniej niż ceny korepetycji u przypadkowej osoby. Aby uzyskać szczegółowe ceny wybranych kursów należy wybrać link cennik z menu głównego strony.
Wybór miasta szkoleń
Jeżeli chcecie Państwo w krótkim czasie nabyć wyjątkowych umiejętności. Należy zdecydować się na szkolenie w jednym z miast, w którym prowadzimy szkolenia. Do wyboru szkolenie można odbyć we Wrocławiu lub w Krakowie. Zajęcia we Wrocławiu odbywają się w piątki lub soboty (terminy do wyboru) w godzinach od 10.00 do 14.00 lub od 17.00 do 21.00 w soboty od 16.00 do 20.00. Zajęcia w Krakowie odbywają się we wtorki lub środy (terminy do wyboru) w godzinach od 10.00 do 14.00 lub od 17.00 do 21.00. W najbliższym czasie pojawią się dodatkowe terminy zajęć.

Dołącz do grupy z Twojego miasta.
Z większości miast Polskich przyjeżdżają do nas zorganizowane grupy osób na szkolenia.

Wyjazdy grupowe to dobry sposób na wspólne pokonanie drogi oraz obniżenie kosztów podróży. Zapytaj o grupę z Twojego miasta.
Grupy: Warszawska, Poznańska, Łódzka, Szczecińska, Gdańska, Gliwicka, Opolska, Katowicka, Kielecka, Rzeszowska, Wrocławska, Krakowska, Bydgoska, Zielonogórska i inne.

Jak zgłosić się na szkolenie przez internet.
Aby skutecznie zarezerwować sobie miejsce na szkoleniu wraz z dostępnym dofinansowaniem należy w poniższym formularzu wypełnić wszystkie wymagane pola oraz dodatkowo w polu Uwagi potwierdzić szczegóły dotyczące szkolenia: miasto szkolenia, cena za kurs, termin oraz godzinę zajęć.
Zgłoszenie na szkolenie:
Proszę wybrać szkolenie w pierwszym polu.
Wybierz co najmniej jedno szkolenie:
Inne szkolenie równolegle z pierwszym:
Inne szkolenie po ukończeniu pierwszego:
imię i nazwisko:
adres mail:
Abyśmy mogli powiadomić Państwa o przyznanym dofinansowaniu należy podać prawidłowy
numer telefonu


miasto:
jak szybko chcesz rozpocząć szkolenie:
Podaj dokładnie skąd wiesz o kursie, a otrzymasz dodatkowe szkolenie gratis

forma reklamy i hasło:
Aby zgłoszenie na kurs doszło do skutku należy potwierdzić w polu uwagi następujące informacje:
Cena za szkolenie, miasto szkolenia, termin i godzina.
Zgodnie z art.23 ust.1 pkt 1 i ust.2 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.Nr 133 poz 883) oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez T.E.Prestige.
Dane osobowe oraz adres e-mail nie są udostępniane innym podmiotom. Wysłanie formularza jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przesyłanie drogą elektroniczną informacji handlowych przez T.E.Prestige zgodnie z "Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną" (Dz.U. Nr 144, poz 1204).
Przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych osobowych jest T.E.Prestige ul. Wawrzyńca 21/62 , 31-060 Kraków oraz akceptacją regulaminu: treść regulaminu.

link do strony działajacej w starszych przeglądarkach