Zarezerwuj dofinansowanie do wybranego szkolenia:
O przyznaniu dofinansowania decyduje kolejność zgłoszeń. Czyli im szybciej Państwo zarezerwujecie dofinansowanie tym większa szansa na jego uzyskanie. Wielkości dofinansowania jest uzależniona od rodzaju kursu oraz od czasu jego trwania.

 

pokaż dofinansowanie do kursu:

 

Do wybranego szkolenia dostępne jest dofinansowanie o wartości podanej poniżej. Aby zarezerwować dofinansowanie należy wypełnić poniższy formularz i postępować wg. instrukcji.
800 zł
Z dofinansowania mogą skorzystać osoby płacące za szkolenie samodzielnie (z własnej kieszeni). Nie dotyczy osób kierowanych z Urzędów Pracy oraz Firm. Przy szkoleniach grupowych prosimy o kontakt telefoniczny w celu dobrania formy dofinansowania.
Dofinansowanie jest dostępne dla szkoleń 64 godzinnych i jest rozłożone równomiernie na całe szkolenie. Przy krótszych formach nauczania poniżej 64 godziny obowiązuje tylko częściowo dofinansowanie.
Tylko całkowicie wypełnione zapytanie będą brane pod uwagę. W dowolnym momencie możecie Państwo swoje dane usunąć.
Formularz dofinansowania:
Wybierz co najmniej jedno szkolenie:
Możesz wybierać kolejne szkolenie:
Możesz wybierać kolejne szkolenie:
imię i nazwisko:
adres mail:
Abyśmy mogli powiadomić Państwa o przyznanym dofinansowaniu należy podać prawidłowy
numer telefonu


miasto:
Podaj dokładnie skąd wiesz o kursie, a otrzymasz dodatkowe szkolenie gratis

forma reklamy i hasło:
pytania lub uwagi:
Zgodnie z art.23 ust.1 pkt 1 i ust.2 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.Nr 133 poz 883) oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez T.E.Prestige.
Dane osobowe oraz adres e-mail nie są udostępniane innym podmiotom. Wysłanie formularza jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przesyłanie drogą elektroniczną informacji handlowych przez T.E.Prestige zgodnie z "Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną" (Dz.U. Nr 144, poz 1204).
Przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych osobowych jest T.E.Prestige ul. Wawrzyńca 21/62 , 31-060 Kraków oraz akceptacją regulaminu: treść regulaminu.

link do strony działającej w starszych przeglądarkach