Skąd się bierze nasz sukces w tak skutecznym nauczaniu programów?
Z połączenia wydajnych technik pracy, odpowiednio przygotowanych przykładów, które są atrakcyjne w swoich formach. Wyjątkowe zestawienie skutecznych technik pracy umożliwia ukończenie projektu na pojedynczych zajęciach. Co przekłada się na zadowolenie osoby uczącej się i chęć pokonywania trudniejszych projektów.

 

Nauka połączona z satysfakcją:
Czy nauka może być zabawą? Ćwiczenie na zajęciach można tak przygotować, a proces nauczania tak poprowadzić, że szkolenie będzie dawać dużo satysfakcji i zadowolenia. Oczywiście wymaga to dodatkowej pracy od prowadzącego. Jednak praca taka daje obopólne efekty i przekłada się na wspólną korzyść. Na naszych szkoleniach jest to standard. Uczący się chętnie wykonują ćwiczenia, które są efektowne.
Nauczanie musi być proste i a techniki pracy przejrzyste:
Kluczem do skutecznego nauczania jest ograniczenie ilości poznawanych technik do nie więcej niż dziesięciu na jednych zajęciach. Jeżeli techniki te tworzą spójny zestaw okazuje się, że za ich pomocą można utworzyć wszystkie elementy projektu. Tym sposobem uczący się już na pierwszych zajęciach jest w stanie wykonać kompletny projekt nawet jeśli jest to jego pierwsze zetknięcie z programem.

Kolejnym ważnym elementem nauczania jest kontynuowanie wcześniej pokazanych technik na kolejnych zajęciach jednak już na trudniejszych przykładach. Dodatkowo nasz zestaw technik wzbogacamy o bardziej zaawansowane sposoby pracy jednak ich zestawienia ze sobą muszą stanowić spójną całość. Prowadzi to do tzw hierarchicznego systemu nauczania.

Zwiększanie wydajności szkolenia:
W trakcie szkolenia znacząco zmieniamy poziom trudności wykonywanych projektów. Z tego powodu uzyskujemy duży efekt nauczania końcowego. Gdyby porównać poziom trudności na początku w środku i w końcowych etapach nauki to wynosiłby ona kolejno 10 , 100 i 1000 jeżeli uczący systematycznie uczęszcza na zajęcia nie odczuje zwiększonej trudności przerabianego materiału. Jednak w przypadku przerw w nauczaniu taka zwiększający się stopień skomplikowania zadań może spowodować problemy w komforcie nauki.
Szanujemy czas naszych studentów:
Każdą godzinę jaką spędzicie Państwo u nas na szkoleniu będzie poświęcona merytorycznie pracy. Zajęcia jakie prowadzimy są przemyślane i zaplanowane w najdrobniejszych szczegółach. Nie marnujemy czasu osób uczących się na mało istotne dodatki. Zajęcia są w dużym stopniu nasycone zasadną treścią. Nie pokazujemy na zajęciach menu głównego czy obiektów podstawowych. To można sobie samodzielnie wykonać w domu za pomocą naszego zdalnego systemu nauczania. Pokazujemy jak w krótkim czasie osiągać zamierzone cele.
Błędy jakie popełnia statystyczny projektant:
Czy zdajecie sobie Państwo sprawę, że w trakcie wykonywania projektu nawet 60% czynności jest niewłaściwa? To tak jakbyśmy wychodząc z domu 15 razy zamykali drzwi (zupełnie niepotrzebnie). Kolejne 20 % technik powoduje powstanie problemów w późniejszych etapach pracy. Jeżeli wyeliminujemy słabe sposoby pracy i zastąpimy je efektywnymi to zaczniemy pracować 5 do 10 razy szybciej. Nie znajdziecie Państwo tych technik ani w tutorialach internetowych ani w podręcznikach. Poświęciliśmy dziesięć lat pracy, aby opracować techniki, które zapewnią Państwu ogromną efektywność w projektowaniu. Pracodawcy poszukują wydajnych pracowników. Wydajny to nie taki, który pracuje po 14 godzin dziennie tylko taki, który w 8 godzin wykonuje więcej niż 3 pracujących słabymi technikami.
Wyjątkowe metody nauczania:
Czy to możliwe, aby w trakcie jednych zajęć, które trwają 4 godziny nauczyć budować dowolne budynki mieszkalne? Tak doprowadziliśmy nasz system nauczania do takiej właśnie sprawności, że wystarczą 4 godziny, abyście Państwo nauczyli się i wykonali wszystkie najtrudniejsze elementy domu do wizualizacji. Podobnie na jednych zajęciach można skutecznie nauczyć wykonywać dowolne dachy bez względu na stopień skomplikowania. Osoby, które samodzielnie próbowały wykonać model przeciętnego dach zapewne wiedzą jak trudno to osiągnąć szczególnie przy projektach bardzie skomplikowanych. Każde zajęcia to nowy zestaw gotowych rozwiązań, niebłędnych w pracy projektanta. Każde zajęcia to nowy zestaw technik za pomocą, których będziecie Państwo rozumieć program i efektywnie pracować.
Człowiek to nie robot:
Metodologia nauczania dostosowana do możliwości zwykłego człowieka. Po co zamykać całe szkolenia w dwu lub trzydniowych ramach czasowych po 10 lub więcej godzin dziennie. Skoro możliwości percepcyjne normalnego uczącego się wyczerpują się po 4 godzinach nauki. Nasz system nauczania rozłożony jest na dłuższe etapy gwarantuje to rzetelne przyswojenie wiedzy. Firmy, które organizują szkolenia 2 - 3 dniowe są nastawione tylko na szybki zarobek nie na rzetelne przekazywanie wiedzy. Tylko od Państwa zależy, którą firmę szkoleniową wybierzecie.
Oferta dostosowana dla każdego:
Jeżeli szukacie Państwo profesjonalnego szkolenia, które zapewni Państwu pełną kontrolę nad programem to należy wybrać szkolenie obejmujące 64 godziny nauczania. Po tym szkoleniu będziecie Państwo mogli podjąć decyzję o szkoleniu na poziomie mistrzowskim. Szkolenie takie gwarantuje uzyskanie umiejętności na poziome specjalisty w danej branży. Jeśli poszukujcie Państwo szkolenia tylko z podstaw programu to takie szkolenia obejmują 16 godzin nauczania. W trakcie szkolenia podstawowego zapoznacie się Państwo z elementarnymi technikami pracy w programie. Najważniejsze jest to, że wszystkie nasze kursy są do siebie dopasowane. Na kolejnych poziomach zapoznacie się Państwo z technikami pracy, które zagwarantują szybką pracę w programie.
Którą firmę szkoleniową wybrać?
Większość osób (około 60%), która przychodzi do nas na szkolenie już uczestniczyła w jakiś formach nauczania. Były to często samodzielne próby nauki z tutoriali internetowych, zajęcia na uczelniach lub tzw szybkie kursy w innych firmach. Osoby, którą mają już jakieś doświadczenia w pracy z programem zazwyczaj trudno jest uczyć, ponieważ należy je oduczać złych nawyków i uczyć wszystkiego od nowa. Ich wiedza jest często bardzo pobieżna i przypadkowa. Z tego względu uruchamiamy specjalnie dla osób, dla których podstawowym kluczem wyboru jest jak najniższa cena za szkolenie tzw kursy szybkiego startu. Nie są to pełne szkolenia, ale gwarantują poznanie elementarnych reguł pracy rządzących programem. Co jednak najważniejsze formuła nauczania tych kursów nie kłóci się z naszym już profesjonalnymi metodami nauczania.
Zapewnij sobie komfort pracy!
Dokonując wyboru profesjonalnej firmy szkoleniowej zapewniacie sobie Państwo komfort w pracy. Wykonywanie projektów wiąże się z rozwiązywaniem problemów jakie powstają w trakcie. Nasze szkolenia to zbiór gotowych rozwiązań to nie tylko opowiadanie o menu programu jak to robi większość firm szkoleniowych. Nasze szkolenia to praca z prawdziwymi projektami już od pierwszych zajęć. To co dla innych jest niewykonalne u nas jest standardem. Chcecie Państwo szybko rozwiązywać problemy w trakcie projektowania zapraszamy na nasze szkolenia.