Zgłoszenie na szkolenie lub zajęcia próbne:
Dane wysłane w formularzu można edytować lub usunąć.

 

Informacje dotyczące szkoleń
Większość informacji znajdziecie Państwo na naszej witrynie. W przypadku niejasności lub trudności ze znalezieniem określonych informacji prosimy o kontakt telefoniczny lub prośbę o taki kontakt pod wskazanym przez Państwa numerem.

Nr telefonu do kontaktu to: +48 609 251 601

Standard oferowanych metod nauczania
Nasze szkolenia zapewniają skuteczne nauczanie zawodu w ciągu 64 godzin, umożliwiające natychmiastowe praktyczne zastosowanie zdobytych umiejętności.
Wybór formy nauczania
Większość naszych szkoleń odbywa się w formie online. Jednakże, jeśli wolisz tradycyjną naukę stacjonarną, również serdecznie Cię zapraszamy.

Jak zarejestrować się poprzez formularz.
Aby zarezerwować miejsce na szkoleniu, proszę wypełnić poniższy formularz, uzupełniając wszystkie pola. W sekcji Uwagi proszę potwierdzić szczegóły dotyczące szkolenia: miasto, cena kursu, termin i godziny zajęć.
Zgłoszenie na szkolenie:
Wybierz co najmniej jedno szkolenie:
Inne szkolenie równolegle z pierwszym:
Inne szkolenie po ukończeniu pierwszego:
imię i nazwisko:
adres mail:
Abyśmy mogli powiadomić Państwa o przyznanym dofinansowaniu należy podać prawidłowy
numer telefonu


miasto:
jak szybko chcesz rozpocząć szkolenie:
Podaj dokładnie skąd wiesz o kursie, a otrzymasz dodatkowe szkolenie gratis

forma reklamy i hasło:
Aby zgłoszenie na kurs doszło do skutku należy potwierdzić w polu uwagi następujące informacje:
Cena za szkolenie, miasto szkolenia / online , termin i godzina.
Zgodnie z art.23 ust.1 pkt 1 i ust.2 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.Nr 133 poz 883) oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez T.E.Prestige.
Dane osobowe oraz adres e-mail nie są udostępniane innym podmiotom. Wysłanie formularza jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przesyłanie drogą elektroniczną informacji handlowych przez T.E.Prestige zgodnie z "Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną" (Dz.U. Nr 144, poz 1204).
Przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych osobowych jest T.E.Prestige ul. Wawrzyńca 21/62 , 31-060 Kraków oraz akceptacją regulaminu: treść regulaminu.

link do strony działającej w starszych przeglądarkach