Zgłoszenie na szkolenie lub zajęcia próbne:
Jeżeli znacie już państwo wszystkie warunki szkolenia to za pomocą poniższego formularza możecie się zapisać na wybrany kurs. Dofinansowanie wysokości do 800 zł jest przyznawane na zasadzie: "kolejności zgłoszeń".

 

Informacje dotyczące szkoleń
Większość informacji znajdziecie Państwo na naszej witrynie. W przypadku niejasności lub trudności ze znalezieniem określonych informacji prosimy o kontakt telefoniczny lub prośbę o taki kontakt pod wskazanym przez Państwa numerem. Nr telefonu do kontaktu to: +48 609 251 601
Jakość oferowanych form nauczania
Nasze szkolenia to gwarancja skutecznego nauczania.

Większość kursów w Polsce to bardzo krótkie szkolenia zamykające się w zakresie około 20 godzin. Nasza oferta to szkolenia na poziomie zawodowym. Czyli takim, który umożliwia swobodne podjęcia pracy w wybranym kierunku.

Ceny wybranych kursów
Oferowane przez nas szkolenia w przeliczeniu na cenę za godzinę nauki to najtańsze dostępne formy nauczania. Średnio ceny wynoszą od 50 do 62,50 zł za godzinę nauki, czyli mniej niż ceny korepetycji u przypadkowej osoby. Aby uzyskać szczegółowe ceny wybranych kursów należy wybrać link cennik z menu głównego strony.
Wybór formy szkolenia
Aktualnie największym powodzeniem cieszą się szkolenia prowadzone w formie Online. Niezależnie od tego ,gdzie mieszkasz, możesz się wygodnie uczyć ze swojego domu. Jeżeli nie jesteś przekonany do takiej formy nauki to zapraszamy na zajęcia próbne, w trakcie których przekonasz się jaka to wygodna i nowoczesna forma szkoleń. Dostępne są również tradycyjne metody nauki w formie stacjonarnej.

Zajęcia próbne.
Jeżeli nie jesteś przekonany do nauki zdalnej lub nie wiesz czy sobie poradzisz na zajęciach z innymi uczestnikami to powinieneś spróbować nauki w trybie zajęć próbnych. Zajęcia takie są ściśle dostosowane pod względem poziomu oraz szybkości nauczania nowych uczestników. Przeważnie takie zajęcia prowadzimy w piątki od godziny 10.00 lub od godziny 17.00.
Darmowe szkolenia.
Jeżeli chciałbyś zobaczyć jak wyglądają nasz kursy zanim podejmiesz decyzję o zapisaniu się to proszę na YouTube wyszukać nasze prezentacje pod hasłem "PrestigeKursy". Umieściliśmy tam kilka naszych filmów pokazujących sposób nauczania oraz relacji z kursów.
Zgłoszenie na szkolenie:
Wybierz co najmniej jedno szkolenie:
Inne szkolenie równolegle z pierwszym:
Inne szkolenie po ukończeniu pierwszego:
imię i nazwisko:
adres mail:
Abyśmy mogli powiadomić Państwa o przyznanym dofinansowaniu należy podać prawidłowy
numer telefonu


miasto:
jak szybko chcesz rozpocząć szkolenie:
Podaj dokładnie skąd wiesz o kursie, a otrzymasz dodatkowe szkolenie gratis

forma reklamy i hasło:
Aby zgłoszenie na kurs doszło do skutku należy potwierdzić w polu uwagi następujące informacje:
Cena za szkolenie, miasto szkolenia / online , termin i godzina.
Zgodnie z art.23 ust.1 pkt 1 i ust.2 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.Nr 133 poz 883) oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez T.E.Prestige.
Dane osobowe oraz adres e-mail nie są udostępniane innym podmiotom. Wysłanie formularza jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przesyłanie drogą elektroniczną informacji handlowych przez T.E.Prestige zgodnie z "Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną" (Dz.U. Nr 144, poz 1204).
Przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych osobowych jest T.E.Prestige ul. Wawrzyńca 21/62 , 31-060 Kraków oraz akceptacją regulaminu: treść regulaminu.

link do strony działającej w starszych przeglądarkach