Wizualizacje ogrodów w 3DS MAX: szczegóły szkolenia:
Opis:
Szkolenie "Wizualizacje ogrodów" to absolutny przełom w świecie grafiki 3D. Nie znajdziesz tu płaskich renderów z sztucznie wyglądającą roślinnościom typu kopiuj-wklej.
Dzięki odpowiednim narzędziom i technikom pracy nauczysz się tworzyć realistyczne modele roślin, od traw i bylin aż po rozbudowane drzewa i krzewy. Poznasz także techniki optymalizacji obiektów aby swobodnie budować z nich złożone kompozycje i kreować dowolne sceny.
Jednak ogrody i tereny zieleni to nie tylko roślinność. To także ukształtowanie terenu, mała architektura, ścieżki i tarasy, woda. Wszystkie te elementy znajdziesz na naszym szkoleniu, a co najważniejsze nauczysz się samodzielnie je tworzyć.

Szkolenie jest odpowiedzią na coraz większe wymagania inwestorów względem wizualizacji przy jednoczesnym braku na rynku dobrych jakościowo prezentacji zieleni.

„Wizualizacje ogrodów” to kurs skierowany do architektów krajobrazu, architektów, projektantów terenów zieleni oraz wszystkich tych, którzy chcę rozwinąć swoje pasje związane z grafiką 3D.
Zakres szkolenia:
Pierwszy projekt to geometryczny ogród w nowoczesnym stylu. Skośny układ ścieżek optycznie powiększa wąską przestrzeń, a żywopłoty wyznaczają kolejne wnętrza w ogrodzie.
W projekcie dominuje roślinność ozdobna z liści. Znajdziemy tu funkie w wielu odmianach, żurawki, turzyce, paprocie. Wyższe piętro stanowią hortensje, laurowiśnie i grabowe żywopłoty. Akcenty pionowe to wierzba hakuro, wiśnia amanogawa, surmia i śliwa wiśniowa.
Architektura ogrodowa jest minimalistyczna i oszczędna w formie. Głównym miejscem w ogrodzie jest podwyższony taras z wygodnymi fotelami i nowoczesnym paleniskiem.
Zastosowane materiały to kamień i drewno.
Dla kogo jest przeznaczone to szkolenie:
Wizualizacje ogrodów” to kurs skierowany do architektów krajobrazu, architektów, projektantów terenów zieleni oraz wszystkich tych, którzy chcę rozwinąć swoje pasje związane z grafiką 3D.
Wybierz zakres szkolenia odpowiedni dla siebie:

 

Wizualizacje ogrodów - szkolenie wstępne 2 mc / 32 godz.

Zakres kursu umożliwia zdobycie umiejętności posługiwania się podstawowymi narzędziami w zakresie wizualizacji ogrodów. Jest skierowane dla osób, które chcę prawidłowy sposób tworzyć wizualizacje.

Wymagania dla kandydatów do szkolenia:
Podstawowa znajomość zagadnień architektury krajobrazu. Dobra znajomość w zakresie obsługi komputera.
Certyfikat:
Po szkoleniu utrzymujecie Państwo międzynarodowy Certyfikat Autodesku. Certyfikat jest ważnym argumentem przy staraniu się o pracę. Ułatwia on przejście przez etap wstępny rekrutacji kandydata na pracownika. Ponadto certyfikat znacząco podnosi Państwa szanse przy staraniu się o dotacje.
 TOP |  NAJBLIŻSZE TERMINY |  CENY / DOFINANSOWANIE |  DODATKI DO SZKOLENIA
Terminy i harmonogram spotkań:
Sposób odbywania zajęć
Jeżeli możecie Państwo uczęszczać na zajęcia co tydzień to jest to najlepsze rozwiązanie. W trybie normalnym zajęcia odbywają się co tydzień i trwają 4 godziny zegarowe. Dla osób dojeżdżających i osób uczęszczających na zajęcia w Krakowie proponujemy spotkania co dwa tygodnie 2 razy po 4 godziny. Z pośród dostępnych terminów należy sobie wybrać dwa terminy, które nam odpowiadają. Jest to też optymalny sposób dla osób dojeżdżających do Wrocławia lub do Krakowa. Trzecim trybem odbywania zajęć jest uczestnictwo w zajęciach co miesiąc przez całe dwa dni jest to rozwiązanie dla osób, które nie dysponują czasem lub przyjeżdżają z miast znacząco oddalonych od Krakowa lub Wrocławia.
Zmiana terminów zajęć:
Po rozpoczęciu szkolenia otrzymujecie Państwo dostęp do naszego internetowego planu zajęć i możecie samodzielnie decydować, w które dni z pośród dostępnych terminów będziecie odbywali szkolenie. Czyli jest możliwe, aby w jednym tygodniu odbyć np. dwa zajęcia a w innym jedno lub nawet wcale. Jednak nie należy zbyt często zmieniać sposobu odbywania szkolenia, ponieważ wpływa to niekorzystnie na jego efektywność. Najlepiej trzymać się jednego stałego sposobu uczęszczania.
Indywidualne podejście do uczącego się:
Chcąc zapewnić swobodę wyboru terminów oraz dużą efektywność nauczania podchodzimy do uczącego się w indywidualny sposób tzn. zajęcia są zawsze dopasowane do Państwa etapu szkolenia oraz możliwości jest to wyjątkowe podejście w porównaniu z innymi Jednostkami szkoleniowymi, gdzie na jednych zajęciach prowadzi się tylko jeden nurt nauczania.
Terminy rozpoczynających się szkoleń:
Kliknij ten link, aby przejść do strony z terminami szkoleń.

TOP |  NAJBLIŻSZE TERMINY |  CENY / DOFINANSOWANIE |  DODATKI DO SZKOLENIA
Cennik, dofinansowanie, dodatki:
Cennik:
Ceny szkoleń wahają się w granicach 28 do 35 zł za godzinę zegarowa (21 zł do 26 zł za godzinę lekcyjna lub 16 zł / godzinę przy uwzględnieniu darmowych dodatków) nauki w profesjonalnej Jednostce Szkoleniowej z autoryzacja Autodesk-u. Powyższe ceny dotyczą szkoleń z dofinansowaniem. Ceny bez dofinansowania są o około 31 % wyższe.

Kliknij ten link, aby przejść do strony z cennikiem szkoleń.
Dofinansowanie do szkoleń
Chcąc uczynić bardziej dostępne nasze szkolenia dla każdego, pozyskujemy dla Państwa dofinansowania do szkoleń.

Dofinansowanie obejmuje około 30% ceny szkolenia i jest przyznawane wg. kolejności zgłoszeń na szkolenie. O ilości miejsc z dofinansowaniem w danym miesiącu będziecie Państwo mogli się dowiedzieć ze strony z zakładki Dofinansowanie."

Kliknij ten link, aby przejść do strony z możliwością zarezerwowania miejsca z dofinansowaniem szkoleń.
Program nauczania:
W trakcie szkolenia będziecie Państwo wykonywać praktyczne projekty część z nich to znane światowe budowle. Skuteczna forma nauczania to praca z praktycznymi projektami. Taki sposób pracy ze studentami jest u nas standardem. Ne ograniczamy się tylko do przeglądania funkcji programu.

Kliknij ten link, aby przejść do strony z programem nauczania.
Dodatki do szkolenia:
Po szkoleniu utrzymujecie Państwo Certyfikat. Zależnie od typu szkolenia certyfikat: Autodesku lub Prestige.
Obejrzyj przykładowe filmy na Youtube:

Filmy w przygotowaniu