Blender / Yafaray - szczegóły szkolenia:
Opis:
Rewelacyjne szkolenie przenoszące nas ze zwykłych umiejętności wykonywania wizualizacji do Świata wizualizacji bardzo realistycznych. Do efektów na najwyższym możliwym poziomie pracy. Profesjonalne techniki pracy z jakimi zapozna się uczący pozwolą mu znacznie szybciej i efektywniej wykonywać projekty.
Blender / Yafaray co to za programy :
Blender / Yafaray jest zestawem całkowicie darmowych programów, które mogą być wykorzystywane do pracy komercyjnej. Blender jest to tej samej klasy program co 3DS MAX lub Cinema 4D. Posiada te same mechanizmy pracy, umożliwia tworzenie takich samych pod względem jakości wizualizacji. Yafaray jest silnikiem renderowania umożliwiającym wykonywanie wizualizacji na bardzo wysokim poziomie realistycznym.
Zakres szkolenia:
Szkolenie jest kontynuacją szkolenia I stopnia Blender - Wizualizacje. Nauczycie się Państwo tworzyć Wizualizacje wysoce realistyczne, które trudno będzie odróżnić od zrobionego zdjęcia. Dokładnie nauka przebiega na projektach wyświetlanych w powyższej reklamie (to nie są zdjęcia). W trakcie tego szkolenia zdobędziecie Państwo praktykę już na poziomie mistrzowskim, jednocześnie poznając silnik renderujący Yafaray oraz związane z nim metody pracy. Szkolenie przygotowuje do wykonywania pracy w zawodzie Grafika 3D / Wizmaster-a
Dla kogo jest to szkolenie:
Szkolenie jest przygotowane przede wszystkim dla studentów Architektury, kierunków ASP, osób zajmujących się projektowaniem wnętrz, a także Grafików komputerowych, w tym Grafików 3D. Osoby z poza powyższych grup muszą się liczyć z dodatkową pracą jaką należy wykonać samodzielnie, aby poradzić sobie na kursie.
Wymagania dla kandydatów do szkolenia:
Szkolenie Blender / Yafaray. Wymagane ukończenie 4 miesięcznego szkolenia I stopnia Blender - Wizualizacje.
Certyfikat:
Po szkoleniu utrzymujecie Państwo Certyfikat. Zależnie od typu szkolenia certyfikat: Autodesku lub Prestige. Certyfikat jest ważnym argumentem przy staraniu się o pracę. Ułatwia on przejście przez etap wstępny rekrutacji kandydata na pracownika.
  TOP |  NAJBLIŻSZE TERMINY |  CENY / DOFINANSOWANIE |  DODATKI DO SZKOLENIA
Terminy i harmonogram spotkań:
Sposób odbywania zajęć
Jeżeli możecie Państwo uczęszczać na zajęcia co tydzień to jest to najlepsze rozwiązanie. W trybie normalnym zajęcia odbywają się co tydzień i trwają 4 godziny zegarowe. Dla osób dojeżdżających i osób uczęszczających na zajęcia w Krakowie proponujemy spotkania co dwa tygodnie 2 razy po 4 godziny. Z pośród dostępnych terminów należy sobie wybrać dwa terminy, które nam odpowiadają. Jest to też optymalny sposób dla osób dojeżdżających do Wrocławia lub do Krakowa. Trzecim trybem odbywania zajęć jest uczestnictwo w zajęciach co miesiąc przez całe dwa dni jest to rozwiązanie dla osób, które nie dysponują czasem lub przyjeżdżają z miast znacząco oddalonych od Krakowa lub Wrocławia.
Zmiana terminów zajęć:
Po rozpoczęciu szkolenia otrzymujecie Państwo dostęp do naszego internetowego planu zajęć i możecie samodzielnie decydować, w które dni z pośród dostępnych terminów będziecie odbywali szkolenie. Czyli jest możliwe, aby w jednym tygodniu odbyć np. dwa zajęcia a w innym jedno lub nawet wcale. Jednak nie należy zbyt często zmieniać sposobu odbywania szkolenia, ponieważ wpływa to niekorzystnie na jego efektywność. Najlepiej trzymać się jednego stałego sposobu uczęszczania.
Indywidualne podejście do uczącego się:
Chcąc zapewnić swobodę wyboru terminów oraz dużą efektywność nauczania podchodzimy do uczącego się w indywidualny sposób tzn. zajęcia są zawsze dopasowane do Państwa etapu szkolenia oraz możliwości jest to wyjątkowe podejście w porównaniu z innymi Jednostkami szkoleniowymi, gdzie na jednych zajęciach prowadzi się tylko jeden nurt nauczania.
Terminy rozpoczynających się szkoleń:
Kliknij ten link, aby przejść do strony z terminami szkoleń.

TOP |  NAJBLIŻSZE TERMINY |  CENY / DOFINANSOWANIE |  DODATKI DO SZKOLENIA
Cennik, dofinansowanie, dodatki:
Cennik:
Ceny szkoleń wahają się w granicach 28 do 35 zł za godzinę zegarowa (21 zł do 26 zł za godzinę lekcyjna lub 16 zł / godzinę przy uwzględnieniu darmowych dodatków) nauki w profesjonalnej Jednostce Szkoleniowej z autoryzacja Autodesk-u. Powyższe ceny dotyczą szkoleń z dofinansowaniem. Ceny bez dofinansowania są o około 31 % wyższe.

Kliknij ten link, aby przejść do strony z cennikiem szkoleń.
Dofinansowanie do szkoleń
Chcąc uczynić bardziej dostępne nasze szkolenia dla każdego, pozyskujemy dla Państwa dofinansowania do szkoleń.

Dofinansowanie obejmuje około 30% ceny szkolenia i jest przyznawane wg. kolejności zgłoszeń na szkolenie. O ilości miejsc z dofinansowaniem w danym miesiącu będziecie Państwo mogli się dowiedzieć ze strony z zakładki Dofinansowanie."

Kliknij ten link, aby przejść do strony z możliwością zarezerwowania miejsca z dofinansowaniem szkoleń.
Program nauczania:
Ogólnie na szkoleniu będziecie Państwo wykonywać wizualizacje z reklamy na początku strony, a dokładnie wszystkie jej elementy: modelowanie sceny wraz z jej elementami, precyzyjne definiowanie materiałów, ustawianie świateł oraz postprodukcja.

Kliknij ten link, aby przejść do strony z programem nauczania.
Dodatki do szkolenia:
Po szkoleniu utrzymujecie Państwo Certyfikat. Zależnie od typu szkolenia certyfikat: Autodesku lub Prestige.
Obejrzyj przykładowe filmy na Youtube:

System cząsteczkowy     Tworzenie żaluzji     Modelowanie ogrodzenia
Modelowanie kieliszka     Modyfikator displace     Modyfikator array