KURS PROJEKTOWANIA WNĘTRZ:
szczegóły szkolenia:
Nasze szkolenie jest prowadzone z wykorzystaniem najnowszych programów wspomagających pracę projektanta. Każdy z uczestników pracuje przy indywidualnym, stacjonarnym stanowisku komputerowym z oprogramowaniem firmy AUTODESK. Certyfikat Autodesk.
Opis:
Projektowanie wnętrz to nie tylko ładne obrazki!
To rozwiązania, które projektant musi znać, wymyślić i wdrożyć, aby wizja jaką wykreował w swojej głowie została zrealizowana z sukcesem.
Jesteśmy po to aby nauczyć Cię projektowania wnętrz. Chcemy podzielić się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem zdobytym przez wiele lat pracy. Nie chcemy opowiadać o tym co jest zawarte w internecie. Skupiamy się na praktyce, na tym z czym każdy projektant wnętrz musi się zmierzyć w swojej codziennej pracy. Na kursie dowiesz się jak najlepiej zaprojektować wnętrze, jak świadomie proponować klientowi rozwiązania oraz z jakimi problemami możesz zetknąć się podczas procesu projektowego.
Już od pierwszych projektów będziesz uczył się jak najlepiej rozplanować daną przestrzeń. Nauczysz się prawidłowo oceniać jej słabe i mocne strony oraz jak przygotować profesjonalne koncepcje aranżacji danej inwestycji. Przejdziemy każdy etap „od koncepcji do realizacji” - tworząc pełnowartościową dokumentację techniczną dla wykonawców różnych branż.
Zyskasz niezbędną wiedzę pozwalającą idealnie zrealizować wymyśloną przez Ciebie wizję. Nauczysz się jak ustrzec się najczęstszych błędów, na co zwracać szczególną uwagę, jakie narzędzia, materiały i wyposażenie masz do dyspozycji oraz jak ich używać.
Zapraszamy wszystkich tych, którym zależy na estetyce wnętrz, w których funkcjonują!
Nowoczesne technologie projektowania:
Współczesny projektant to projektant wykorzystujący profesjonalne narzędzia pracy. Zajęcia prowadzone są w programach AutoCAD- program do kreślenia rysunków technicznych, oraz Gimp- darmowy program do tworzenia grafiki rastrowej. Są to niezbędne narzędzia w pracy projektanta, ale co najważniejsze, są to narzędzia dostępne dla każdego!
Zakres szkolenia:
W ciągu naszego szkolenia przedstawimy zagadnienia związane z:
 • zakresu ergonomii, norm, warunków technicznych oraz Prawa Budowlanego
 • instalacjami elektrycznymi i sanitarnymi
 • dokumentacją projektową i rysunkami wykonawczymi
 • zasadami kompozycji przestrzennej
 • praktyczną realizacją koncepcji i zamierzeń projektowych
 • stylizacją wnętrz, materiałoznawstwem i technologią
 • odczytywaniem potrzeb i oczekiwań klientów
 • tworzeniem i prezentowaniem koncepcji
 • Wymagania dla kandydatów do szkolenia:
  Szkolenie jest skierowane do wszystkich tych, którzy chcą zmienić coś w swoim życiu i dowiedzieć się czym jest projektowanie wnętrz. Nieistotne czy jesteś osobą związaną z branżą czy chcesz rozwinąć swój dotychczasowy warsztat. Czy może jesteś tylko pasjonatem a może hobbystą i nie wiesz od czego zacząć? Dzięki indywidualnemu podejściu oraz szerokiej gamie ćwiczeń, jakie mamy przygotowane dla kursantów, jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom każdego.
  Program przygotowywany jest indywidualnie do grupy oraz osób ze względu na poziom zaawansowania. Gwarantujemy satysfakcję oraz zadowolenie, bez względu na to gdzie się teraz znajdujesz w swojej podróży do odkrywania wnętrz.
  Nasz kurs obejmuje 64 godziny zegarowe rozłożone według harmonogramu, który zawsze jest ustalany z całą grupą!
  Kadra:
  Szkolenie prowadzone jest przez profesjonalnych trenerów. Dzięki temu każdy z uczestników może liczyć na odpowiednią ilość uwagi oraz pomoc w trakcie wykonywania poszczególnych ćwiczeń.
  Prowadzący to osoby za którymi stoi wieloletnie doświadczenie zarówno w prowadzeniu szkoleń, jak i projektowaniu wnętrz. Bogate portfolio Prestige-Kursy oraz Golt Studio mówi samo za siebie!
  Certyfikat:
  Po szkoleniu utrzymujecie Państwo Certyfikat Prestige oraz AUTODESK z programu AutoCAD. Jesteśmy aktywnym członkiem Rejestru Instytucji Szkoleniowych oraz Autoryzowanym Centrum Treningowym AUTODESK. Certyfikat jest ważnym argumentem przy staraniu się o pracę. Ułatwia on przejście przez etap wstępny rekrutacji kandydata na pracownika, ale także znacząco podnosi Państwa szansę przy staraniu się o dotacje na założenie własnej działalności lub jej rozwój.
    TOP |  NAJBLIŻSZE TERMINY |  CENY / DOFINANSOWANIE |  DODATKI DO SZKOLENIA
  Terminy i harmonogram spotkań:
  Sposób odbywania zajęć
  Szkolenie prowadzone jest zazwyczaj w systemie jeden cały dzień co dwa tygodnie. Jest to najczęściej wybierany tryb nauki przez naszych kursantów. Pozwala on uczestniczyć w kursie osobom na co dzień pracującym lub mającym inne obowiązki. Jednak po zebraniu grupy wybieramy najbardziej optymalny sposób spotkań dla wszystkich.
  Indywidualne podejście do uczącego się:
  Chcąc zapewnić swobodę wyboru terminów oraz dużą efektywność nauczania podchodzimy do uczącego się w indywidualny sposób tzn. zajęcia są zawsze dopasowane do Państwa etapu szkolenia oraz możliwości jest to wyjątkowe podejście w porównaniu z innymi Jednostkami szkoleniowymi, gdzie na jednych zajęciach prowadzi się tylko jeden nurt nauczania.
  Terminy rozpoczynających się szkoleń:
  W sprawie terminów szkoleń proszę dzwonić pod numer telefonu: 609 251 601
  Kliknij ten link, aby przejść do strony z terminami szkoleń.

  TOP |  NAJBLIŻSZE TERMINY |  CENY / DOFINANSOWANIE |  DODATKI DO SZKOLENIA
  Cennik, dofinansowanie, dodatki:
  Cennik:
  Ceny szkoleń z dofinansowaniem zaczynają się od 50 zł za godzinę zegarowa (doszkoleń są przewidziane darmowe dodatki co czyni te wartości w całkowitym rozliczeniu jeszcze bardziej atrakcyjnymi). Rozsądne ceny za naukę w profesjonalnej Jednostce Szkoleniowej z autoryzacją Autodesk-u

  Kliknij ten link, aby przejść do strony z cennikiem szkoleń.
  Dofinansowanie do szkoleń
  Chcąc uczynić nasze szkolenia bardziej dostępnymi, pozyskujemy dla Państwa dodatkowe zniżki do kursów. Dofinansowanie obejmuje około do 20% ceny szkolenia i jest przyznawane wg. kolejności zgłoszeń na szkolenie. O ilości miejsc z dofinansowaniem w danym miesiącu będziecie Państwo mogli dowiedzieć się z zakładki "Dofinansowanie".

  Kliknij ten link, aby przejść do strony z możliwością zarezerwowania miejsca z dofinansowaniem szkoleń.
  Program nauczania:
  Program szkolenia oparty jest na tworzeniu kompletnych wizualizacji już od pierwszych zajęć. sukcesywnie przerabiamy wszystkie niezbędne elementy. Począwszy od modelowania obiektów i kompozycji sceny, po precyzyjne definiowanie i edycję materiałów, budowę oświetlenia, operowanie kamerami, rendering wraz z ustawieniami po postprodukcje.

  Kliknij ten link, aby przejść do strony z programem nauczania.
  Certyfikaty:
  Po szkoleniu absolwenci otrzymują Certyfikat. Zależnie od typu szkolenia certyfikat:Autodesk lub Prestige.