3DS MAX - Wizualizacje / szczegóły szkolenia:

 

Wybierz zakres szkolenia odpowiedni dla siebie:

 

3DS MAX - szybki start 1 mc / 8 godz. (zegarowych)

Zamów cennik szkolenia. Sprawdź dofinansowanie do kursu.

Niezbędne minimum, aby rozpocząć pracę w programie 3DS MAX. W trakcie nauki poznacie Państwo podstawowe narzędzia.
Szkolenie jest przeznaczone dla osób, które w krótkim czasie chcą poznać fundamentalne narzędzia pracy.

 

3DS MAX - szkolenie podstawowe: 2 mc / 24 godz. (zegarowe). Certyfikat Autodesk Basic

Zamów cennik szkolenia. Sprawdź dofinansowanie do kursu.

Zakres kursu zapewnia zdobycie niezbędnej wiedzy aby poprawnie i szybko posługiwać się programem. Na szkoleniu nauczysz się jak za pomocą programu 3DS MAX wykonać podstawową wizualizację.

 

3DS MAX - szkolenie 2 mc / 32 godz. (zegarowe). Certyfikat Autodesk Intermediate

Zamów cennik szkolenia. Sprawdź dofinansowanie do kursu.

Zakres kursu zapewnia zdobycie niezbędnej wiedzy aby wykonywać wizualizacje na poziomie więcej niż podstawowym. W trakcie zajęć dowiesz się jak wykonać wizualizację, począwszy od modelowania, po materiały, oświetlenie i rendering.

 

3DS MAX - 2 mc do 4 mc / 64 godz. (zegarowe). Certyfikat Autodesk Advance

Zamów cennik szkolenia. Sprawdź dofinansowanie do kursu.

Pełne szkolenie z programu 3DS MAX. Zakres kursu obejmuje praktyczne wykorzystanie wszystkich narzędzi i funkcji programu. Szkolenie jest skierowane do osób poważnie myślących o pracy zawodowej. Nauka obejmuje nie tylko teorie, ale przede wszystkim praktyczne ćwiczenia z wykorzystaniem profesjonalnych projektów. Nauczysz się prawidłowych technik pracy, które pozwolą Ci na szybkie i efektywne realizowanie swoich zamierzeń projektowych. Wiedza poparta praktyką daje najtrwalsze efekty nauczania.

 

Rewolucja w nauczaniu?
Szkolenie 3DS MAX - Wizualizacje jest czymś więcej niż tylko zwykłym szkoleniem. Rewolucyjny sposób nauczania sprawia, że po 64 godzinach szkolenia uczestnik jest w pełni przygotowany do wykonywania zawodu w zakresie tworzenia Wizualizacji wnętrz oraz wizualizacji zewnętrznych. Jak to możliwe? Dziesięć lat pracy pozwoliło osiągnąć wyjątkową formułę szkoleniową. W cztery mieniące nauczcie się Państwo więcej niż przez 3 lata tradycyjnymi metodami nauki. Przenosimy ciężar nauczania z ucznia na nauczyciela i program nauczania. Z tego powodu szkolenia u nas są efektywne oraz ciekawe. Więcej znajdziecie Państwo w zakładce "O nas".
Jak wygląda szkolenie?
Już od pierwszych zajęć budujecie Państwo prawdziwe wizualizacje. Samodzielnie tworzycie scenę i wszystkie elementy wyposażenia. Nie marnujemy Państwa czasu na żmudne i nudne omawianie narzędzie tylko od razu pokazujemy jak za ich pomocą tworzyć elementy wizualizacji. Czy to jest w ogóle możliwe? Zwykły nauczyciel powiedziałby, że tak się nie da. Ale my nie zatrudniamy zwyczajnych nauczycieli. Wyjątkowi trenerzy i genialny sposób nauczania sprawia, że nauka jest bardzo efektywna. Wyobrażacie sobie Państwo, że na kursie nauki jazdy ktoś mówi: "to jest kierownica i służy do kierowania". U nas na szkoleniu od pierwszych zajęć pokazujemy jak tą kierownicą kierować!
3DS MAX co to za program:
3DS MAX jest najpopularniejszym programem do Grafiki 3D używanym w Polsce. Jego ogromna popularność wiąże się z wyjątkowymi możliwościami w zakresie kreowania sztucznej rzeczywistości. Wykorzystywany przez projektantów do pokazywania projektu w sposób zrozumiały dla zwykłego odbiorcy. Wysoce foto-realistyczna jakość renderingów sprawia, że projekt wiernie naśladuje rzeczywistość.
Zakres szkolenia:
Szkolenie jest pełnym przygotowaniem do wykonywania zawodu Grafika 3D na poziomie średnio-zaawansowanym. Szkolenie to obejmuje wszelkie niezbędne elementy od kompletnego modelowania, po definiowanie podstawowych i złożonych materiałów, oświetlenie w scenie, tworzenie efektu przyciągającego uwagę oglądającego, a także etap renderingu i postprodukcji. Absolwenci tego kursu z powodzeniem radzą sobie na stanowiskach Grafika 3D. Umiejętności zdobyte na szkoleniu umożliwiają tworzenie komercyjnych wizualizacji.
Dla kogo jest to szkolenie:
Szkolenie jest przygotowane przede wszystkim dla studentów Architektury, kierunków ASP, osób zajmujących się projektowaniem wnętrz, a także Grafików komputerowych, w tym Grafików 3D. Projektantów, którzy na co dzień wykorzystują wizualizacje w swojej codziennej pracy, architektów oraz dla Grafików przygotowujących reklamę produktu.
Wymagania dla kandydatów do szkolenia:
Szkolenie jest prowadzone od podstaw, jednak jest to szkolenia bardzo intensywne i wymaga zaangażowania uczącego się w proces nauczania. Idealnie byłoby wcześniej ukończyć szkolenie start 3DS MAX jednak przy odpowiedniej motywacji do szkolenia, systematycznej pracy i regularnym powtarzaniu materiału w domu można do szkolenia przystąpić z "zerową" wiedzą początkową. Uczestnicy szkolenia otrzymują dodatkowo kurs podstawowy 3DS MAX-a już darmowo, aby uzupełnić proces nauczania.

Od uczestnika bezwzględnie jest wymagana podstawowa umiejętność obsługi komputera! Jeżeli nie potraficie Państwo używać klawiszy <Shift>, <Ctrl> lub <Alt> to należy rozpocząć naukę od podstaw obsługi komputera.

Certyfikat:
Po szkoleniu utrzymujecie Państwo Certyfikat Autodesku. Certyfikat jest ważnym argumentem przy staraniu się o pracę. Ułatwia on przejście przez etap wstępny rekrutacji kandydata na pracownika.

Co jeszcze daje certyfikat? Jeżeli w przyszłości będziecie się Państwo starać o dotację to za każdy zdobyty Certyfikat przyznawane są dodatkowe punkty. Podobnie przy staraniu się o wyjazdy na studia zagraniczne certyfikat zwiększa Państwa szanse.

  TOP |  NAJBLIŻSZE TERMINY |  CENY / DOFINANSOWANIE |  DODATKI DO SZKOLENIA
Terminy i harmonogram spotkań:
Sposób odbywania zajęć
Jeżeli możecie Państwo uczęszczać na zajęcia co tydzień to jest to najlepsze rozwiązanie. W trybie normalnym zajęcia odbywają się co tydzień i trwają 4 godziny zegarowe. Dla osób dojeżdżających i osób uczęszczających na zajęcia w Krakowie proponujemy spotkania co dwa tygodnie 2 razy po 4 godziny. Z pośród dostępnych terminów należy sobie wybrać dwa terminy, które nam odpowiadają. Jest to też optymalny sposób dla osób dojeżdżających do Wrocławia lub do Krakowa. Trzecim trybem odbywania zajęć jest uczestnictwo w zajęciach co miesiąc przez całe dwa dni jest to rozwiązanie dla osób, które nie dysponują czasem lub przyjeżdżają z miast znacząco oddalonych od Krakowa lub Wrocławia.
Zmiana terminów zajęć:
Po rozpoczęciu szkolenia otrzymujecie Państwo dostęp do naszego internetowego planu zajęć i możecie samodzielnie decydować, w które dni z pośród dostępnych terminów będziecie odbywali szkolenie. Czyli jest możliwe, aby w jednym tygodniu odbyć np. dwa zajęcia a w innym jedno lub nawet wcale. Jednak nie należy zbyt często zmieniać sposobu odbywania szkolenia, ponieważ wpływa to niekorzystnie na jego efektywność. Najlepiej trzymać się jednego stałego sposobu uczęszczania.
Indywidualne podejście do uczącego się:
Chcąc zapewnić swobodę wyboru terminów oraz dużą efektywność nauczania podchodzimy do uczącego się w indywidualny sposób tzn. zajęcia są zawsze dopasowane do Państwa etapu szkolenia oraz możliwości jest to wyjątkowe podejście w porównaniu z innymi Jednostkami szkoleniowymi, gdzie na jednych zajęciach prowadzi się tylko jeden nurt nauczania.
Terminy rozpoczynających się szkoleń:
Rozpoczęcie:
Nazwa szkolenia:
Ceny od:
miejsce:
harmonogram:
19-07-2024
3DS MAX wizualizacje
Szkolenie online
Dowolne miasto
kontakt: 609 251 601
sobota
10.00 do 14.00 lub
17.00 do 21.00
2 terminy do wyboru
19-07-2024
3DS MAX wizualizacje
Szkolenie online
Dowolne miasto
kontakt: 609 251 601
piątek lub sobota
10.00 do 14.00 lub
17.00 do 21.00
4 terminy do wyboru

Kliknij ten link, aby przejść do strony z terminami szkoleń.

TOP |  NAJBLIŻSZE TERMINY |  CENY / DOFINANSOWANIE |  DODATKI DO SZKOLENIA
Cennik, dofinansowanie, dodatki:
Cennik:
Ceny szkoleń z dofinansowaniem zaczynają się od 50 zł za godzinę zegarowa (doszkoleń są przewidziane darmowe dodatki co czyni te wartości w całkowitym rozliczeniu jeszcze bardziej atrakcyjnymi). Rozsądne ceny za naukę w profesjonalnej Jednostce Szkoleniowej z autoryzacją Autodesk-u

Kliknij ten link, aby przejść do strony z cennikiem szkoleń.
Dofinansowanie do szkoleń
Chcąc uczynić nasze szkolenia bardziej dostępnymi, pozyskujemy dla Państwa dodatkowe zniżki do kursów. Dofinansowanie obejmuje około do 20% ceny szkolenia i jest przyznawane wg. kolejności zgłoszeń na szkolenie. O ilości miejsc z dofinansowaniem w danym miesiącu będziecie Państwo mogli dowiedzieć się z zakładki "Dofinansowanie".

Kliknij ten link, aby przejść do strony z możliwością zarezerwowania miejsca z dofinansowaniem szkoleń.
Program nauczania:
Program szkolenia oparty jest na tworzeniu kompletnych wizualizacji już od pierwszych zajęć. sukcesywnie przerabiamy wszystkie niezbędne elementy. Począwszy od modelowania obiektów i kompozycji sceny, po precyzyjne definiowanie i edycję materiałów, budowę oświetlenia, operowanie kamerami, rendering wraz z ustawieniami po postprodukcje.

Kliknij ten link, aby przejść do strony z programem nauczania.
Certyfikaty:
Po szkoleniu absolwenci otrzymują Certyfikat. Zależnie od typu szkolenia certyfikat:Autodesk lub Prestige.