VRAY / 3DS MAX - Wizualizacje: szczegóły szkolenia:
Opis:
Jedyne takie w Polsce profesjonalne 128 godzinne szkolenie. Przygotowujące do pracy w wymagających biurach architektonicznych, studiach graficznych, agencjach reklamowych oraz studiach filmowych. Szkolenie to jest alternatywą dla zawodu architekta. Po studiach trudno jest dzisiaj znaleźć pracę, wielu absolwentów poszukuje skutecznej alternatywy dla swojego zawodu. Szkolenie to jest jednym z dobrych rozwiązań. Już po kilkumiesięcznym przygotowaniu zdobyte umiejętności dają duże możliwości w zakresie zatrudnienia lub samozatrudnienia. W trakcie szkolenia utworzycie Państwo od podstaw między innymi powyższe wizualizacje.
Czym jest VRAY:
Vray jest to plugin (nakładka) do 3DS MAX-a znacznie poszerzająca jego możliwości w szczególności w zakresie wysoce realistycznych renderingów. Umożliwia to tworzenie wizualizacji, które niczym nie odbiegają od rzeczywistości.
Zakres szkolenia:
Szkolenie jest kontynuacją szkolenia I stopnia 3DS MAX - Wizualizacje. W trakcie szkolenia będziecie Państwo budować od podstaw profesjonalne wizualizacje. Każda z nich jest zestawem gotowych rozwiązań problemów z jakimi zetkniecie się Państwo w przyszłej pracy. Począwszy od prostych rozwiązań typowych problemów po trudne realizacje skomplikowanych scen architektonicznych. Wizualizacje w Vray-u to najbardziej realistyczne efekty jakie można uzyskać. W trakcie szkolenia opanujecie Państwo sztukę tworzenia najbardziej realistycznych Wizualizacji architektonicznych.
Dla kogo jest to szkolenie:
Szkolenie to jest rozwiązaniem dla bardzo ambitnych osób, które poszukają w życiu satysfakcjonującej i dobrze płatnej pracy. Szkolenie jest przygotowane przede wszystkim dla studentów Architektury, kierunków ASP, osób zajmujących się projektowaniem wnętrz, a także Grafików komputerowych, w tym Grafików 3D. Szkolenie to przygotuje Państwa do wykonywania zawodu Grafika 3D w stosunkowo krótkim czasie. Umiejętności takie wcześniej były zarezerwowane tylko dla zapaleńców, którzy poświęcali na zdobycie i wyszukanie wiedzy dużą część swojego życia.
Wymagania dla kandydatów do szkolenia:
Bardzo dobra znajomość 3DS MAX-a w zakresie budowy wizualizacji architektonicznych. Umiejętność budowy różnorodnych materiałów. Modelowania na co najmniej dobrym poziomie. Precyzyjne operowania światłami. W zasadzie na to szkolenie przyjmujemy tylko naszych absolwentów szkolenia 3DS MAX - Wizualizacje. Jak pokazuje doświadczenie osoby z poza naszych kursów nie radzą sobie na tym szkoleniu. Jeżeli nie jesteś absolwentem naszym absolwentem, należy rozważyć najpierw szkolenie I stopnia.
Certyfikat:
Po szkoleniu utrzymujecie Państwo Certyfikat. Zależnie od typu szkolenia certyfikat: Autodesku lub Prestige. Certyfikat jest ważnym argumentem przy staraniu się o pracę. Ułatwia on przejście przez etap wstępny rekrutacji kandydata na pracownika.
  TOP |  NAJBLIŻSZE TERMINY |  CENY / DOFINANSOWANIE |  DODATKI DO SZKOLENIA
Terminy i harmonogram spotkań:
Sposób odbywania zajęć
Jeżeli możecie Państwo uczęszczać na zajęcia co tydzień to jest to najlepsze rozwiązanie. W trybie normalnym zajęcia odbywają się co tydzień i trwają 4 godziny zegarowe. Dla osób dojeżdżających i osób uczęszczających na zajęcia w Krakowie proponujemy spotkania co dwa tygodnie 2 razy po 4 godziny. Z pośród dostępnych terminów należy sobie wybrać dwa terminy, które nam odpowiadają. Jest to też optymalny sposób dla osób dojeżdżających do Wrocławia lub do Krakowa. Trzecim trybem odbywania zajęć jest uczestnictwo w zajęciach co miesiąc przez całe dwa dni jest to rozwiązanie dla osób, które nie dysponują czasem lub przyjeżdżają z miast znacząco oddalonych od Krakowa lub Wrocławia.
Zmiana terminów zajęć:
Po rozpoczęciu szkolenia otrzymujecie Państwo dostęp do naszego internetowego planu zajęć i możecie samodzielnie decydować, w które dni z pośród dostępnych terminów będziecie odbywali szkolenie. Czyli jest możliwe, aby w jednym tygodniu odbyć np. dwa zajęcia a w innym jedno lub nawet wcale. Jednak nie należy zbyt często zmieniać sposobu odbywania szkolenia, ponieważ wpływa to niekorzystnie na jego efektywność. Najlepiej trzymać się jednego stałego sposobu uczęszczania.
Indywidualne podejście do uczącego się:
Chcąc zapewnić swobodę wyboru terminów oraz dużą efektywność nauczania podchodzimy do uczącego się w indywidualny sposób tzn. zajęcia są zawsze dopasowane do Państwa etapu szkolenia oraz możliwości jest to wyjątkowe podejście w porównaniu z innymi Jednostkami szkoleniowymi, gdzie na jednych zajęciach prowadzi się tylko jeden nurt nauczania.
Terminy rozpoczynających się szkoleń:
Rozpoczęcie:
Nazwa szkolenia:
Ceny od:
miejsce:
harmonogram:
07-06-2024
VRay / 3DS MAX PROFESSIONAL wizualizacje
Szkolenie online
Dowolne miasto
kontakt: 609 251 601
Rozpoczęcie w sobotę od 10.00 lub od 16.00. Terminy do wyboru
05-07-2024
VRay / 3DS MAX PROFESSIONAL wizualizacje
Szkolenie online
Dowolne miasto
kontakt: 609 251 601
Rozpoczęcie w sobotę od 10.00 lub od 16.00. Terminy do wyboru

Kliknij ten link, aby przejść do strony z terminami szkoleń.

TOP |  NAJBLIŻSZE TERMINY |  CENY / DOFINANSOWANIE |  DODATKI DO SZKOLENIA
Cennik, dofinansowanie, dodatki:
Cennik:
Ceny szkoleń z dofinansowaniem zaczynają się od 50 zł za godzinę zegarowa (doszkoleń są przewidziane darmowe dodatki co czyni te wartości w całkowitym rozliczeniu jeszcze bardziej atrakcyjnymi). Rozsądne ceny za naukę w profesjonalnej Jednostce Szkoleniowej z autoryzacją Autodesk-u

Kliknij ten link, aby przejść do strony z cennikiem szkoleń.
Dofinansowanie do szkoleń
Chcąc uczynić nasze szkolenia bardziej dostępnymi, pozyskujemy dla Państwa dodatkowe zniżki do kursów. Dofinansowanie obejmuje około do 20% ceny szkolenia i jest przyznawane wg. kolejności zgłoszeń na szkolenie. O ilości miejsc z dofinansowaniem w danym miesiącu będziecie Państwo mogli dowiedzieć się z zakładki "Dofinansowanie".

Kliknij ten link, aby przejść do strony z możliwością zarezerwowania miejsca z dofinansowaniem szkoleń.
Program nauczania:
Program szkolenia oparty jest na tworzeniu kompletnych wizualizacji już od pierwszych zajęć. sukcesywnie przerabiamy wszystkie niezbędne elementy. Począwszy od modelowania obiektów i kompozycji sceny, po precyzyjne definiowanie i edycję materiałów, budowę oświetlenia, operowanie kamerami, rendering wraz z ustawieniami po postprodukcje.

Kliknij ten link, aby przejść do strony z programem nauczania.
Certyfikaty:
Po szkoleniu absolwenci otrzymują Certyfikat. Zależnie od typu szkolenia certyfikat:Autodesk lub Prestige.